Akce v MŠ

Týden od 5.2. do 9.2. byl v naší MŠ ve znamení masopustního veselí. V jednotlivých třídách proběhly dětské karnevaly.  Děti přišly v nejrůznějších maskách.  Školku zaplnili šašci, víly, princezny a další pohádkové bytosti. Paní učitelky připravily dětem den plný překvapení -  tančilo se, soutěžilo, losovala se tombola. Všichni odcházeli domů spokojení a plni dojmů.

Zobrazit vloženou obrazovou galerii on-line na:
http://zsjistebnice.cz/materska-skola#sigFreeId196307db56

Maškarní průvod je tradiční akcí naší mateřské školy. Na tučný čtvrtek /8.února/ maminky připravily svým dětem masky a za hudebního doprovodu p. K. Nováka se průvod vydal do základní školy, školní jídelny, obchodního domu a dále do města Jistebnice. Masky si mohly zatančit a zazpívat při písničkách.

Zobrazit vloženou obrazovou galerii on-line na:
http://zsjistebnice.cz/materska-skola#sigFreeIdcf65bc2248

Děti ze třídy berušek a kytiček se zúčastnily výtvarné soutěže

Děti na silnici.

Oceněné výkresy mají děti

Barborka Tomečková – ze třídy berušek

Gábinka Posingerová – ze třídy kytiček 

Anička   Toužimská   – ze třídy kytiček    

Blahopřejeme

 

Zobrazit vloženou obrazovou galerii on-line na:
http://zsjistebnice.cz/materska-skola#sigFreeId906231a16d

Předškolní děti z MŠ přišly 4. listopadu do obřadní síně Jistebnice na tradiční vítání občánků s krátkým kulturním programem. Obřadní síň se zaplnila malými dětmi a jejich rodiči. Pan starosta našim nejmenším popřál do života hodně zdraví, štěstí a laskavé rodiče. Uskutečnily se dva obřady za přítomnosti patnácti dětí.

 

S rodiči, babičkami, dědečky i tetami a strýci jsme se sešli na vánoční besídce. Děti všem předvedly tanečky, zarecitovaly básničky a zazpívaly koledy, které se naučily. Na závěr vystoupení rodičům předaly malý dáreček a přáníčko, aby rodiče nezapomněli, jaké doma mají andílky.

Další obrázky naleznete zde ...

 

 

Pečení a zdobení perníčků neodmyslitelně patří k Vánocům. Tuto činnost si mohli předškoláci vyzkoušet při námětových hrách, Na pekaře a Na cukráře. Ve třídě byla navozena krásná vánoční atmosféra, děti pracovaly se zájmem a projevovaly radost ze zvládnutého.

Zobrazit vloženou obrazovou galerii on-line na:
http://zsjistebnice.cz/materska-skola#sigFreeIdf77d169853