Od konce listopadu 2017 bude ve školní jídelně opět možnost nákupu mléčných výrobků. Vzhledem ke snížení dotace na žáka a zrušení možnosti objednávání dotovaných výrobků na děti z MŠ bude nabídka bohužel omezena a přednost nákupu budou mít děti ve školní družině a klubu.

Lipánky a ochucené jogurty byly na základě pamlskové vyhlášky z dotovaných výrobků vyřazeny, jejich cena se tudíž zvýšila na 10,- Kč za kus. V případě zájmu je možnost si tyto výrobky objednat ve školní jídelně, ale pouze po celém kartonu (20 ks).

Celá nabídka dotovaných i nedotovaných výrobků je zveřejněna na internetových stránkách: www.laktea.cz. Naší školy se týká pouze nabídka Madety.

Výrobky u kterých je psáno zdarma jsou objednávány školou v omezeném množství (1ks na žáka a týden) dle nabídky, která nám je pravidelně zasílána a není možné je objednávat či kupovat. Každý žák je jednou týdně, případně jednou za čtrnáct dní dostane ve škole.

     Případné dotazy můžete směrovat na vedoucí školní jídelny.

 

Děkuji za pochopení, Pavla Řezáčová