13. března 2018  se žáci 6. a 7. třídy se svými vyučujícími vydali za lidojedy. Nemuseli cestovat daleko. V Divadle Oskara Nedbala v Táboře se s cestovatelem, dokumentaristou a spisovatelem Tomášem Kubešem vydali na dobrodužnou cestu za posledními lidojedy a obyvateli Papuy. Během cesty jsme navštívili pralesy, přebrodili divoké řeky, poznali stromové lidi. Žáci sedmého ročníku si tak doplnili znalosti právě probíraného učiva v zeměpise, šesťáci si za rok určitě vzpomenou na poutavý a krásný dokument, který zhlédli v březnu 2018.

K. Kumžáková