Tři odpoledne nabitá cyklistikou zaplnila závodníky a jejich fandy prostor sportovního areálu Komora. Konal se zde osmý ročník série cyklistických závodů Táborské okruhy. Zápolení školáků bylo určeno žákům šestých, sedmých, osmých a devátých tříd. Celkovými vítězi s jasnou převahou se stali reprezentanti naší školy. Ovládli celý seriál se ziskem 1286 bodů. Zásluhu na získání prvenství mají všichni zúčastnění žáci, kteří ne vždy v příznivých klimatických podmínkách bojovali za co nejlepší umístění a zisk bodů. Všem patří poděkování za vzornou reprezentaci školy.

K. Kumžáková