V úterý 21. 5. 2019 se konal v Táboře 45. ročník okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěžící se utkali v pěti disciplinách (pravidla silničního provozu –teorie, jízda na dopravním hřišti, jízda zručnosti, poskytování první pomoci a práce s mapou). Naši školu reprezentovala dvě družstva. Družstvo mladší kategorie: Tereza Nováková, Jakub Mikeš, Martina Šachová, David Fara. Družstvo starší kategorie: Nela Nováková, Magda Mašková, Petr Novák a Tomáš Fíla.  Zástupci obou družstev přivezli do Jistebnice skvělé výsledky. Žáci mladší kategorie obsadili 1. místo a družstvo žáků starší kategorie skončilo na 2. místě. Žáci mladší kategorie budou hájit barvy naší školy v krajském kole soutěže, která se uskuteční 29. 5. 2019 v Jindřichově Hradci.

                                                                                                              Tereza Šindelářová