Žáci ve škole dostanou:

 vodové barvy, modelínu, voskovky, pastelky, gumu, lepidlo,  zásobník  na písmenka,  zásobník  na číslice, tužky č. 1 a 2, štětec plochý č.8 a 12,  kalíšek na vodu, paletku, box (krabice) na výtvarné potřeby

 Budou ještě potřebovat:

 bačkory, sáček na bačkory (asi 25x30cm), sáček na cvičební úbor (asi 40x40cm), cvičební úbor (tepláková souprava, tričko, ponožky, kraťasy, cvičky nebo sálovou obuv, tenisky  na  cvičení venku), sáček na Vv – na pověšení k lavici (asi 30x40cm), malý ručník, desky na sešity A4, případně desky na sešity A5

 Potřeby na Vv a Pč:

igelit na lavici, noviny, sáček na modelínu, pracovní oděv (zástěrka, nebo starší tričko), tuš, ořezávátko, nůžky

-       do aktovky připravit obaly na sešity (1 na malý notýsek, 10 na formát A5, 5 na formát A4)

-       do penálu nůžky, fialová pastelka  (a ostatní barvy), psací pero (zatím ho nepotřebují, včas se dovědí)

-       folie (popisovací), hodiny (papírové)

-       do notýsku na známky (dostanou ho 1.září) doplnit všechny údaje, zdravotní pojišťovnu raději tužkou, doplnit číslo telef. rodičů a ve spodní části podpis rodičů, rozvrh hodin je na poslední straně  

Prosím všechny věci jednotlivě podepsat!!!!!!         

           A. Picková